Povídačky- Talking together

Talking Together - Kids

Výborná nejen logopedická hra pro děti převedená povedenou formou na aplikaci.. Je zaměřená na oblast rozvoje řeči, tvoření vět, souvětí, vyprávění, logického myšlení, zrakové percepce, paměti a může být taková, jakou si ji s vašimi dětmi uděláte – lehká nebo těžká a více či méně zábavná.. Kromě povídání obsahuje další 3 úkoly.

 

Povídačky – Talking together, ke stažení zde, cena- free

Hra je určena dětem již od 3 -7 let, ale více ji ocení ty o něco větší děti.

Veselou formou cestou ve vlaku nabízí zastávky na mapě, ve kterých jsou nabídnuta témata k „povídání“. Obsahuje 40 témat a 280 otázek.. Je tvořena originálními ilustracemi.

Nabízí 4 úkoly- skládání puzzle, otázky  a  vyprávění příběhů s možností zvukové nahrávky (to spousta dětí nemá moc ráda, ale logopedi velmi ocení), postřeh a hudební doprovody k lidovým písničkám.

Dá se využít v individuální logopedii, ale ještě lépe se jí bude dařit v menším kolektivu dětí, které mohou své vyprávění doplňovat a vzájemně se motivovat. Oceníme ji v dnešní době téměř u všech dětí a nejvíce u dysfatiků. Také u dětí s vysoko funkčním autismem nebo poruchou autistického spektra najdeme mnoho příběhů, které mohou podpořit vysvětlení některých složitějších sociálních situací, se kterými mají tyto děti potíže.

iPhone Screenshot 1

iPhone Screenshot 2

iPhone Screenshot 3

iPhone Screenshot 4

iPhone Screenshot 5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*