Archive for the ‘Matematika’ Category

Výuka hodin

Cover artČeská aplikace pro Android i iOs (pro iPhone) je zaměřená na pomoc při osvojování si hodin. Velmi rozsáhlá a podrobná s množstvím her na procvičení.

 

Více informací »

Smart Fish – trénink logického myšlení

Smart Fish: Magic Matrix HD - Common Core Concepts of Measurements and Data for Kindergarten and 1st Grade (K.MD.3 + 1.MD.4)Pěkná hra pro děti, která je zaměřena zejména na schopnosti logického myšlení, kategorizace, zrakového vnímání a matematiky (geometrické tvary, čísla, určování množství, jednoduché sčítání). Určená pro děti mezi 4-7 rokem. Více informací »

Čísla, písmenka a obrázky s Matýskem

Louie teach me to draw and writeLouie Nauč mě, jak počítatFrancouzské vzdělávací hry s postavičkou Matýska, která je u dětí velmi oblíbená. Matýsek děti učí malovat a psát písmenka. Využívá podobné formy jako je řízená kresba. V další hře jsou to pak hry s čísly. Možnost nastavit jazyk anglicky nebo francouzsky. Pro základní hry není potřeba znát jazyk . Více informací »

Počítání

Matematických aplikací je velké množství. Nás zaujaly 3 aplikace- zdarma verze, z nichž jedna cvičí kromě jiného i základní počítání do 10 a jako nápověda se zobrazuje počítání na prstech a druhá je formou formou herního zábavného kvízu.  Více informací »